אתם מנהלים עבור עצמכם את השיווק הדיגיטלי ? בחרו מאחת החבילות המוצגות ועשו זאת בעצמבם כמו גדולים

חבילה בסיסית

7900לחודש
  • עד 1000 דוא"ל בחודש
  • 8,000 אנשי קשר

חבילת זהב

12900לחודש
  • עד 10,000 דוא"ל בחודש
  • 30,000 אנשי קשר
  • Wordpress Privat Blog
  • סדרות מסרים

חבילת פרימיום

20900לחודש
  • עד 20,000 דוא"ל בחודש
  • 50,000 אנשי קשר
  • Wordpress Privat Blog
  • סדרות מסרים

במידה ואינכם פועלים באופן עצמאי בניהול השיווק שלכם או שתרצו לחזק את השיווק הקיים. אנו בתראו נפעל על מנת לספק שירותי שיווק דיגיטלי לעסק בליווי אישי.

אנו נבנה וניישם עבורכם תוכנית שיווק המבוססת על אסטרטגיה תפורה לצרכי העסק.

לפרטים נוספים פנו אלי בטלפון ‬‬‪1-700-50-8338

בברכה,

עודד יואל

מנהל מכירות ואסטרטגיה

מגוון החבילות

יצרנו מגוון כלים מתקדמים לשיווק אינטרנטי שיניעו את העסק שלך קדימה.
כל שנותר הוא רק לבחור את החבילה המתאימה לך ביותר.

* המחיר אינו כולל מע"מ

היתרונות שבכל החבילות

‫ריבוי הפלטפורמות הדיגיטליות לשיתוף תוכן מקנה אפשרויות חשיפה רבות לעסקים ומשווקים. בפועל, בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם עובדים בשיווק במקום בהנעת העסק שלהם.
מערכת T-ROO מאחדת את כל הפעולות שגוזלות לכם זמן ולעיתים גם כסף למקום אחד. פעולת השיתוף חוצה הפלטפורמות מאפשרת לכם להפיץ תוכן ברשתות חברתיות, בלוגים ודיוור אלקטרוני, ומשאירה לכם לבצע פעולה אחת בלבד; הכנת המסר השיווקי.

‫בלוגים הם אפיק חשוב לכל המעוניינים לבלוט בתוצאות החיפוש האורגני של מנועי החיפוש. BLOGGER ו WORDPRESS מובילות את עולם הבלוגים עם פלטפורמות חינמיות, מתקדמות, בעברית מלאה. ניהול בלוג מצליח מבוסס על תזרים עדכונים שוטף אליו. עם מערכת T-ROO ניתן להטמיע תוכן בבלוגים ולעודד קידום אורגני ובניית זהות ייחודית למותג שלכם.

‫פעילות שיווק איכותית נמדדת במספרים. עם T-ROO תיהנו מיכולות בקרה מתקדמות על כל דיוור ישיר וסטטוס שהפצתם למדיה חברתית, בלוג או רשימת תפוצה, באמצעות מערכת דוחות חדשנית וידידותית. תיהנו משליטה מלאה עם תזמון תכנים, נתוני דיוור מפורטים ומבט לאחור על ציר הזמן של פעילות התוכן שלכם.

‫איסוף לידים הוא תנאי בסיסי ליצירת מועדון לקוחות פעיל ורוכש.
מערכת T-ROO מספקת מנגנון טופסי נחיתה מתקדם, בעל יכולות מענה אוטומטי וחיבור לסדרות מסרים מוגדרות מראש. שילוב טופסי הרשמה בפלטפורמות הדיגיטליות שלכם יוצר הנעה לפעולה מידית. נסו אותו גם בחבילת הניסיון – הירשמו עכשיו.

‫לאחר שכבשו את העולם, כבר אין אחד שלא מבין שפייסבוק ולינקדאין הן הרשתות החברתיות החשובות ביותר ליצירת נוכחות מיידית ויום יומית למותגים ברשת.
מערכת T-ROO מקצרת ומייעלת את פעולות שיתוף התוכן ברשתות חברתיות, ומגבירה את התנועה האורגנית לדפי המותג שלכם בהן על ידי הפצה ושיתוף תוכן מגוון.

‫עולם השיווק בפלטפורמות הדיגיטליות משתדרג ומתעדכן חדשות לבקרים, וחשוב לעמוד בקצב השינויים. אנחנו יודעים כמה חשוב לכם לדעת שיש מישהו שיסייע לכם בעת הצורך, ולכן מעמידים לשירותכם צוות תמיכה והדרכה מקצועי ואדיב.
ניתן ליצור איתנו בקשר במוקד הטלפוני
1-700-50-8338,
בדוא"ל support@t-roo.co.il
ולהתעדכן על כל מה שחדש בעמוד הפייסבוק.

‫קדמו את האתר שלכם בקליק.
רכיב T-ROO GO מיועד להטמעה באתר הבית שלכם וקידום אתרים על ידי תוכן, המאפשר שיתוף תוכן מהיר בלחיצת כפתור אחת. שתפו יותר דפי תוכן מהאתר שלכם וכך תתרמו לתנועה אורגנית מוגברת אליו, וקידומו במנועי החיפוש.